Vertinimai: like | dislike
Taigi štai dar keli šiokie tokie patvarkymai.
- Sutvarkyti laikmačiai pilnai. (Jei norite, kad rodytu laiką vėl gerai tai teks užbaigt pilnai dabartinę partija karių kepimo poto prasidėjus naujai laikas veiks gerai.)
- Sutvarkyta, kad per kito žaidėjo profilį neidavo iškart atakuot.
- Įdėti Kaimų paveiksliukai egiptiečiams ir hunams.
- Arklidėse ir dirbtuvėse dabar galėsite irgi daryti prioritetus ką norite užbaiginėti pirmai (lygiai taip pat kaip ir kareivinėse)
- Joa.lt
Vertinimai: like | dislike
Truputėli perdarytos kareivinės, arklidės ir dirbtuvės. Dabar visi kariai bus sumuojami iškarto ir į vieną eilutę.
Patvarkytos kelios smulkios klaidelės.
- Joa.lt
Vertinimai: like | dislike
Taigi padaryti šiokie tokie atnaujinimai:
*Subalancuotos sienos.
*Padaryta, kad aliance tebūtų galima turėti 5 narius.
*Sutvarkyta klaida, per kuria galėdavai save pulti.
*Padaryta, kad matytumėte kokie daigtai yra uždėti ant karžygio.
*Sukurta funkcija pasikeisti nick spalvą už auksinius.
Ir daug kitų mažų pakeitimų/sutvarkymų kurių nepaminėjau. Atnaujinimai yra nedideli, bet stengiuosi padaryti šiokius tokius pakeitimus.
- Joa.lt
Vertinimai: like | dislike
Aljansuose  sukurtas skyrelis kuriame bus rodomas žaidėjų iždo santykis iš paimtų, pridėtų resursų. Rasite paspaudę prie iždo - [?].Žemėlapyje bus rodoma kurią gyvenvietę šiuo metu puolate, tai palengvins kitų žaidėjų "ferminima"
- Joa.lt
Žinutės ir ataskaitos
Žinutės:
Paspaudus nuorodą "Žinutės" jūs būsite nukreipti į laiškų dėžutę, iš kurios galite peržiūrėti gautas, išsiųstas žinutes bei rašyti naujas žinutes.
Žinutėmis galite bendrauti su kitais žaidėjais, žaidžiančiais tame pačiame žaidimo serveryje. "Gavėjas" eilutėje nurodykite žaidėjo slapyvardį, "Tema" eilutėje nurodykite laiško temą, o žemiau pačią žinutę. Paspaudus mygtuką, "Rašyti" žinutė bus išsiųsta.
Jeigu jum suteikta teisė, jūs galite išsiųsti žinutę visam aljansui. Norėdami išsiųsti žinutę savo aljansui, "Gavėjas" eilutėje nurodykite ally.
DĖMESIO! Būtinai perskaitykite taisykles ir įsitikinkite, kad jūsų žinutės nepažeidžia taisyklių. Gavę netinkamo turinio žinutę, praneškite multihunteriui, nurodydami laiško ID.
Ataskaitos:
Ataskaitos yra pranešimai, skirti informuoti jus apie naujus įvykius, pvz. jeigu jus užpuolė, atvyko kito žaidėjo prekeiviai su resursais, arba kitas žaidėjas gavo jūsų pastiprinimą. Ataskaitas galite pasiekti paspaudę nuorodą "Ataskaitos".
Kodėl ataskaitos ir žinutės dingsta, nors aš jų netrinu?
Ataskaitos ir žinutės yra nuolat trinamos. Jos trinamas praėjus 7 dienoms nuo ataskaitų ar žinučių gavimo. PASTABA: jei prisijungsite vėliau kaip per 7 dienas, tai apie kai kuriuos įvykius galite likti neinformuotas.
Žaidime galite pasirinkti vieną iš trijų genčių - romėnų, galų ir germanų. Kiekviena gentis turi savų privalumų ir trūkumų. Taip pat skiriasi kiekvienos genties karinės pajėgos. Taigi, svarbu pasirinkti tą gentį, kuri labiausiai atitinka Jūsų žaidimo stilių.
CNTR.finx.lt WTOP.US TOPWAP.LT