Vertinimai: like | dislike
Sukurtas naujas karžygio daiktas -  meno kūrinys, jį panaudojus gausite iki 2500 kultūros taškų.
Sukurtas karžygio daiktų supirkimas už sidabrinius.
- Acill
Vertinimai: like | dislike
Pataisytos kelios smulkios klaidos su pastatais, prisijungusiems žaidėjams įdėtos naujienos
- Acill
Vertinimai: like | dislike
Perdarytas aljanso iždas, bei į aljansus įdėta skiltis "pastatai", tobulindami
aljanso pastatus atitinkamai didės aljanso iždo talpa. Klėtis bei sandėlys neturi maksimalaus lygio.
- Acill
Vertinimai: like | dislike
1. Mano trofėjai
` Šioje skiltyje matysite kokius trofėjus gavote iš praeitų serverių.
2. E-mail pridėjimas.
` Nustačius e-mail adresą, jums bus išsiusta patvirtinimo nuoroda. jums tereikės ją paspausti ir e-mail adresas bus išsaugotas.
3. Prisijungimų istorija
` Galėsite peržiūrėti kada buvo prisijungta prie žaidimo arba kada buvo bandyta prisijungti prie jūsų paskyros naudojant blogą slaptažodį.
- Acill
PASTATAI
Žaidimo pradžioje turite pasistengti sukurti tvirtą ekonominę bazę. Šiam tikslui turite plėsti visus 18 resursų gamybos laukus (žr. gyvenvietės apžvalgą). Viso yra keturi resursų gamybos laukų tipai: medžių kirtavietė, molio karjeras, geležies kasykla bei grūdų ferma. Jei paspausite ant bet kurio iš šių laukų, gausite daugiau informacijos apie plėtimo galimybes. Vėliau turės didelę reikšmę ir kiti gyvenvietės pastatai. Norėdami statyti pastatą, spauskite tuščioje gyvenvietės centro vietoje (statybos aikštelėje) - matysite sąrašą pastatų, kuriuos galite statyti šiuo metu. Kai kurie pastatai turi tam tikrus reikalavimus kitų statinių lygiams - apie tai skaitykite žynyne.
Pramonė:
Kariuomenė:
Infrastruktūra:
Žaidime galite pasirinkti vieną iš trijų genčių - romėnų, galų ir germanų. Kiekviena gentis turi savų privalumų ir trūkumų. Taip pat skiriasi kiekvienos genties karinės pajėgos. Taigi, svarbu pasirinkti tą gentį, kuri labiausiai atitinka Jūsų žaidimo stilių.
CNTR.finx.lt WTOP.US TOPWAP.LT